9 p reis Valgevenesse (erinevad sanatooriumid) 2019

 Sanatooriumiravi Valgevenes   13.-21.4., 24.8.-1.9. ja 19.-27.10.2019

1.päev. Tartust väljasõit kell 6.00  Turu tn. McDonalds’i parklast. Lätimaa. Valgevene. Saabume Narotši järve ääres, männimetsas asuvasse kuurortkülla, kus väljapakutud 3 sanatooriumi asetsevad lähestikku. Sanatooriumisse ja tubadesse majutus vastavalt valitule. Õhtusöök. Diabeetikutele eraldi menüü, sellest peab ette teatama. Nädalas mitu korda õhtused kultuuriüritused ja lisaks kino. Jalgrataste rent. Mineraalvesi joogiks.
2.päev. Hommikusöök. 08:00 ekskursioon Minskisse (25€ min. 25 in). Linnaekskursioon bussiga. Külastame Püha Elizavetinski kloostri müügikohta, kus võite osta raviteede segusid, tervistavaid kreeme ja kõike muud pakutavat. Külastame ka suurt kaubanduskeskust ( ostlemsi- ja söögivõimalus). Minskis raamatukogus panoraamliftiga ülessõit kohapealse lisatasuga u 3,5 valgevene rubla. Õhtusöögiks oleme tagasi.
3.päev. – 7.päev.  Toitlustus kolm-neli korda päevas. Arsti vastuvõtt. Visiidi kiirendamiseks on soovitav kaasa võtta oma perearstilt diagnoos, vereproov (s.h. kolesterool, veresuhkur), EKG. Kui kellelgi on mingeid luulisi kaebusi, siis röntgenipildid. Arsti poolt väljakirjutatud raviprotseduurid.
8.päev. Väljasõit (kellaaeg täpsustamisel) etno-kultuurilisse kompleksi Hаносы – новоселье (10-15 km). See kompleks on midagi vabaõhumuuseumi sarnast aga oma eripäradega. Suurel territooriumil asuvad: samovaride ja mündimuuseum;  küla “mõisniku”maja, kus eriliseks vaatamisväärsuseks maja süda- maalingutega n.n. vene ahi; 1876.aastast tuuleveski I korrusel asub puskari-aparaatide muuseum – üle poolesaja eksponaadi (degusteerimine lisatasu eest); vesiveskis on  leivamuuseum  ja muidugi hobumaneež, kus korraldatakse päris korralik hobushow. Ekskursioon maksab koos külastuspääsmetega 45 valgevene rubla. Õhtusöögiks tagasi.
9.päev. Hommikusöök. 8:30 hakkame sõitma kodu poole. Hilisõhtuks jõuame Tartusse.

Sanatooriumide ravid: – hingamisteede haigused;  – vereringeelundite haigused;- luu- , lihaskonna – ja sidekoe haigused;  – ainevahetushäired
 2 arsti vastuvõttu, iga päev jõusaal ja vesiaeroobika/ujumine basseinis (oleneb sanatooriumist), ravitee (valida erinevate variantide vahel, kas tasuline või tasuta oleneb sanatooriumist).
 3-4 massaazi (üks valikutest: käsi, vaakum, veealune, mehaaniline); 3-4 protseduuri 2 valikust: ravivannid ja duššid; 3-4 muda või osokeriit ravi koha põhiselt; 3-4 ravi hingamisteedele (ravimtaimed, eeterlikud õlid, mineraalvesi); 3-4 erinevat elektriravi (magnet, ultraheli, lühilaine, vibro, amplipulss, laser vs.).

 Valikus 3 sanatooriumi. Reisi hind inimese kohta, kui grupis on min. 30 inimest:

1) Naroch bereg – suurel territooriumil peakorpus, kus on enamik protseduure ja söömine (h/s + l/s + õhtuoode + õ/s) ning lisaks 3 magamiskorpust. Basseini ei ole, võimalus külastada teise sanatooriumi basseini. Veeprotseduuridele eraldi ravikorpus. Osad tasulised protseduurid välismaalastele kallimad. Reisiesindajat kohapeal ei ole. Tasuline hambaravi. Tasuta WIFI.
     335€ – 1 koht kahekohalises standard toas (eeldab kahte inimest)
     370€ – 1-kohaline tuba
     395€ – 1 koht 2-toalises lux numbris (eeldab kahte inimest)

2) Narochanochka
– sanatooriumil kaks korpust omavahel galeriidega ühenduses, õue minema ei pea, kõik toimub ühe katuse all. Igapäevaselt kasutada suur bassein, arsti väljakirjutusel vesiaeroobika, jõusaal tasuta, tasulised protseduurid kõigile sama soodsa hinnaga, h/s+l/s+õ/s. Märtsis ja aprillis võib segada osaline söökla remont. Valmides muudetakse restoraniks. Karboksüteraapia  ja nõelravi (soodsa hinnaga, tasuta arsti vastuvõtt). Tasuta WIFI. Reisiesindaja kohapeal
   
 365€ – 1 koht kahekohalises standard toas (eeldab kahte inimest)
     395€ – 1-kohaline tuba
     374€ – 1 koht 2-toalises lux numbris (eeldab kahte inimest)

3) Sputnik – bassein, juuksur, pediküür, maniküür, tasuta WIFI, apteek (avalik), naistearsti ja nõelraviarsti tasulised vastuvõtud. H/s + l/s + õhtuoode + õ/s). Reisiesindajat kohapeal ei ole.
   
 460€ – 1 koht kahekohalises standard toas (eeldab kahte inimest)
     Küsimisel – 1-kohaline tuba
     küsimisel – 1 koht 2-toalises lux numbris (eeldab kahte inimest)

Hinnale lisandub Valgevene viisa  ja  med.kindlustus 19 – 64.a. – 19€; 65 – 70.a. -22€ ja 71 – 79.a. – 25€  ja üle 79.a. – 34€
Kohapeal võib protseduure juurde osta, n.t. massaaž  al. 5 – 12,5 valgevene rubla/kord; vannid 3,70 – 8,70
Natuke eksootikat ka: minisaun „Seedri tünnike“ al.  8,50 rbl või vaakumsaapad al.  5,80 rbl.

Reisibüroo ei vastuta kohapeal muutunud teenuste pärast. Sanatooriumidel on õigus muuta hinnakirja ja kontseptsiooni ette teatamata. Kui ekskursioon on broneeritud ja makstud, siis ekskursioonile mõjuva põhjuseta (v.a. arstlik tõend, et osavõtt halvendab teie tervist

) mitte ilmumise korral raha ei tagastata!

 Valgevene rubla kurss: 1€ = u 2,4 valgevene rubla

Reisimiseks peab pass kehtima vee vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu ja viisa jaoks 3,5 x 4,5 cm foto, mis ei ole ka vanem kui 6 kuud.
Viisa vormistamine kuu enne reisi.

Reisitingimused www.estreisid.ee

Reisi korraldaja: Est – Reisid OÜ    Raekoja plats 13-15, 2.korrus  Tartu  tel. 7441666    estreisid@neti.ee

Saada päring siit!