Teenustasud  –  Hinnad €

 • Reisiteenuste konsultatsioon (individuaal- või rühmapakettide koostamine, marsruudi väljaarvutamine, hotellide broneerimine, reisihinna kalkulatsioon) –
  38.-/tund
 • Odavlennufirmade web-i põhiste lennupiletite broneerimine iga tehingu kohta – 16.-
 • Lennu-/rongi-/bussipiletite broneerimine tellimuse kohta – 16.-
 • Laeva-/rongi-/bussipiletite muutmine/vahetamine/tagasiostmine (kui ei kaasne leppetrahve) – 8.-
 • Hotellimajutuse broneerimine/muutmine/tühistamine (kui ei kaasne leppetrahve) – 12,50
 • Komplekstellimuse koostamine – 38.-
 • Pangaülekanne välismaale ja või lisaks konventeerimine – hind tehingupõhiselt
 • Laevapileti või kindlustuspoliisi vormistamine – 2.-
 • Viisa vormistamine – 8.- reisidokument

Reisikindlustus

Vormistame Salva Kindlustuse tooteid:

 • tervisekindlustus
 • reisitõrke kindlustus

Soovitame teha reisitõrke kindlustuse, mis garanteerib hüvitise reisi ärajäämisel või reisija reisile mitteilmumisel mõjuvatel põhjustel.
Teenuse pakkuja on Salva Kindlustus. Soovitame enne lepingu sõlmimist tutvuda tingimustega (www.salva.ee) ning vajaduselt konsulteerida tel. 7441666, 55512921.

Kuidas käituda, kui pead haiguse tõttu reisist loobuma?

Ka pikalt ette planeeritud reis võib luhta minna, kui Sina või Sinu pereliige haigestub enne reisi. Järgnevalt anname soovitusi mida teha, kui selline olukord peaks ette tulema.

Selleks, et reisi ärajäämise puhul näiteks haiguse või vigastuse tõttu saada kindlustuselt kulude katteks hüvitist, tuleb sõlmida reisitõrkekindlustus. Soovitame kindlustuse sõlmida aegsasti, kui reis on broneeritud ja esimesed kulutused näiteks lennupiletite ja hotelli eest tehtud. Kindlustuse varasem sõlmimine reisikindlustuse makset kallimaks ei tee.

Reisi ärajäämisel hüvitab reisitõrkekindlustus näiteks lennupiletid, hotellibroneeringud ja ettemakstud teenused, mida ei saa tühistada. Kahjuhüvitist saab taotleda ka autorendi või juba ostetud kontserdipiletite eest. Lisaks enda haigestumisele katab reisitõrkekindlustus ka reisiga seotud kulud, kui laps või lähisugulane enne reisi haigestub või juhtub temaga õnnetus.

If Kindlustuse isikukindlustuse tootejuhi Kairit Liigi sõnul kimbutavad kevadel reisijaid enim gripp, ülemiste hingamisteede haigused ja kõhuviirused, mille tõttu planeeritud reisidest loobutakse. „Lastega peredel võib paraku sageli juhtuda, et laps haigestub just reisile eelneval päeval ja reis tühistatakse viimasel hetkel. Läheneva koolivaheaja valguses muutub see teema eriti aktuaalseks.

“Reistõrkekindlustuse puhul tuleb tähele panna, et see hakkab kehtima kolmandal päeval alates poliisi sõlmimisest,” ütles Liig.

Soovitame reisitõrke kindlustussumma valida lähtuvalt kahest olulisest asjaolust: kui suureks kujunevad esialgsed reisikulud kokku või millised on täiendavad kulutused transpordile ja majutusele, kui on vaja ootamatult reisilt Eestisse tagasi naasta. Lähtuvalt sellest, kumb summa suurem tuleb, soovitame valida reisitõrke kindlustussumma. Viimasel hetkel ostetud lennupiletid võivad teinekord olla kordades kallimad, kui pikalt ette soetatud lendude hinnad.

Juba haigestununa tuleks reisile mineku otsust põhjalikult kaaluda ja kindlasti eelnevalt arstiga nõu pidada. Oluline on teada, et kui oled haigestunud enne reisi ja otsustad siiski reisile minna, siis võõrsil ägeneva haigushoo ravikulusid ei pruugi reisikindlustus katta.

Mida teha, kui oled reisi haiguse tõttu tühistanud:

 1. Reisi tühistamise korral on võimalik hüvitist saada reisikorraldajalt või reisitõrkekindlustuse abil kindlustusfirmalt.
 2. Kui haiguse või vigastuse tõttu tuleb reis tühistada, küsi perearstilt haigust kinnitav tõend, millel on kirjas reisi tühistamise põhjus.
 3. Seejärel tühista reis. Kui oled ostnud lennupiletid ja broneerinud majutuse erinevatest kohtadest, siis tühista need eraldi.
 4. Kui oled ise reisi planeerinud, siis peaksid juba reisi broneerimisel kontrollima, mis tingimustel reisi tühistada saab ja millised kulud tagastatakse. Reisikorraldaja kaudu reisi ostes uuri tingimusi, kas ja millised kulud tagastatakse.
 5. Kui oled juba tasunud muude teenuste eest, näiteks rendiauto või kontserdipiletite eest, täpsusta, kas nende kulude tühistamine on võimalik.
 6. Tee oma kindlustusseltsile kulude katmiseks kahjuavaldus.

Reisifoorum

Internetis aadressil: www.trip.ee (avaneb uues aknas). Huvitavat infot nagu reisikirjad, reisipildid, nõuanded, kasulikud kogumused, soovitused. Loe teiste reisikogemusi ja jaga enda omi, kommenteeri foorumis ja leia uusi sõpru.

Vaksineerimisest

Lõunamaale reisijatel soovitame konsulteerida oma arstiga vaktsineerimise vajalikkusest.

Vaktsineeritakse:
Tallinnas: AS Lääne – Tallinna Keskhaigla Merimetsa Nakkuskeskus
Tallinn, Paldiski mnt. 62, kab.1
tel.6 59 85 94
Tartus: TÜ Kliinikumi Polikliiniku reisimeditsiini kabinet
Tartu, Puusepa 1a
tel. 731 9120
Pärnus: SA Pärnu Haigla Polikliinik
Pärnu, Ristiku 1, kab. C111
tel. 447 33 22

Reisidokumendid

Reisija vastutab oma reisidokumentide korrasoleku eest. Reisija kohustus on kontrollida oma passi vm. dokumendi vastavust nõuetele. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu. Reisijad peavad endale selgeks tegema erinevate riikide viisanõuded EV Välisministeeriumi kodulehelt (www.vm.ee).

Bussireiside algus

Tavaliselt algavad meie bussireisid Tartust. Kui need suunduvad Skandinaaviasse, siis tallinlastega saame sadamas kokku. Kui need suunduvad aga meist lõuna poole, siis Tallinnast ja Pärnust sõidame läbi, kui pealetulijaid on vähemalt 20 inimest.
Tallinlased saavad siis sõita Tartusse nagu tartlased sõidavad Tallinna, kui tahavad sõita lennuki või laevaga.

Saada päring siit!

 

EST-REISID OÜ krediidireiting