Küünlapäeva reis Lõuna – Eestisse

Küünlapäeva reis Lõuna – Eestisse   6.veebruar 2021

 

Tartust väljasõit kell 10.00  Turu tn McDonalds’i parklast

Küünlakojas, kus pitsiliseks põlevad küünlad on pakkunud rõõmu tuhandetele inimestele, valmistatakse käsitsi, võimalikult kõrge kvaliteediga toorainest, mis läbib enne tootmisse sisenemist tõsise kvaliteedikontrolli. Klientide tagasisidele tuginedes saab väita, et taimsest steariinist küünlad on saanud sobivaks alternatiiviks allergikutele, astmaatikutele ja teistele, kes olid erinevatel tervislikel põhjustel sunnitud küünalde põletamisest üldse loobuma. Nüüd on neil selleks taas võimalus.
Need küünlad sobivad igasse kodusse, kontorisse, peosaali, igasse aastaaega, igasse kingikotti, kuhu iganes kus soovitakse luua mõnusat meeleolu.
Valmistame endale küünla.

Lõunasöök maitsvast kodusest toidust.

Küünlapäeva traditsiooni juurde kuulub ka naistele antud vaba päev, kui nad võisid minna ja proovida jooki, mis põsed punaseks teeb ja see püsis terve aasta. Proovime meiegi  siidrit! 3 erinevat jooki ja teeme ekskursiooni tootmises, mis on üks Baltimaade kaasaegsemaid. Näis, kui palju saladusi meile avaldatakse?

Pea igaühel meist on mälestustes oma „vanaema õunaaed”. Eestis, teistes Baltimaades ja ka Skandinaavias ringi sõites jäävad siin-seal silma vanad õunapuud, tihti terved õunaaiad, unustatuna oma õitemeres või lookas saagi all.

Siidritegijad usuvad, et neis looduse hooleks jäetud viljades peitub üks põhjamaise südikuse ja vastupidavuse allikaid. Nad on võtnud oma missiooniks need „allikad” taas avastada ja tuua tagasi kõige erinevamal kujul inimeste toidulauale.Oleme julgenud õunapuid juurde istutada ‒ palju, väga palju juurde istutada. Ikka kaugemale linnadest ja suurtest teedest, puhta looduse rüppe, et meil oleks võimalus uskuda oma idee elujõusse, seda järgida ja kasvada lasta.

Sulev, PhD, ärijuht ja visionäär,  asutaja ja juhatuse liige. Peale mitmeid aastaid rahvusvahelises avalikus teenistuses töötamist rajas ta 2006. aastal Lõuna-Eestisse kaasaegse õunaaia esmase eesmärgiga siduda oma perekonna elu taas Eestiga. Kaugem äriline visioon oli käivitada enda kasvatatud tooraine baasil töötlev tööstus. Osaühing asutati 2011. aastal.

Kohapeal on ka kaasaostmise võimalus.

 

Reisi hind: 48 eurot

Hinnas: bussisõit, giiditeenus, küünla valmistamine, lõuna ja siidri degusteerimine

Reisikorraldaja: Est – Reisid OÜ   Raekoja plats 13-15, Tartu   tel. 7441666, estreisid@neti.ee

                                      www.estreisid.ee reisikalender ja -tingimused

Saada päring siit!