july, 2019

14julAll DayKogu tõde kanepist, Tunnetepark, Koceni mõis ja Gauja jõetrammal. 39€

Event Details

Ei saa me läbi Lätita………… 14.07.2019

Tartust väljasõit Turu tn. McDonalds’i parklast kell 8:00.

Kogu tõde kanepist. Talu külastuse ajal saame rohkem teada kanepitootmisest ja näha kanepitootmise ajaloolisi vahendeid.Ekskursiooni ja meistriklassi lõpus pakuvad omanikud degusteerimiseks erinevaid kanepi tooteid, mida võib ka kaasa osta.

Kockmuiža  19. sajandil ehitatud neobaroktori stiilis lossihoone. Vaatame väljast. 1937. aastast kuni tänase ajani tegutseb Kocene algkool. 1930. aastate hoone rekonstrueeriti just kooli tarbeks. Rekonstrueeritud mõisakompleksis on  spordihoone ja kultuurmaja.  Kokmuiša palee ees, pargi keskel asub 2012. aastal päikesekell, mis on esimene ja praegu ainus avalikult vaadatav sfääriline päikesekell Lätis.  Lõuna.

Iga loodusesõber saab Tunnetepargis visata jalanõud jalast ja kogeda värskelt uuendatud rajal paljajalu kõndimise tunnet. Rada on u 2 km pikk ning koosneb erinevatest looduslikest objektidest ja tasakaalu hoidmise elementidest. Tule ja naudi looduslikke kujunduselemente, vaata ja tunneta 15 erinevat multšitüüpi ja kasuta puidust tasakaalu hoidmise atraktsioone. Kiviklibu, sinised klaaskuulid, käbid, valge liiv, kooremultš ja kastanid – kogu rada tuleb läbida paljajalu. Pärast jalutuskäiku saab lõõgastuda soojas jalavannis, millele on lisatud hooajalisi lilli. See kogemus äratab kõik viis meelt!

Suvehooajal on Valmierat külastavatel turistidel tore võimalus sõita Gauja jõel veetrammiga. See on üks ja ainus jõetramm Lätis.

Külastatavad kohad ei ole külastatavuse järjekorras.

Reisi hind: 39 eurot

Hinnas sees: bussisõit ja lõuna

Lisatasu eest: külastused ja pääsmed (lapsed 5 – 16a 16€, pensionärid 18€ ja teised 20€)

Reisikorraldaja: Est – Reisid OÜ  Raekoja plats 13-15, 2. korrus Tartu tel. 7441666   estreisid@neti.ee
                                                      Lossi 13 Põltsamaa tel. 55512921 poltsamaa.estreisid@neti.ee

Saada päring siit!
reCAPTCHA is required.

Time

All Day (Sunday)

Location

Valmiera

Organizer

Est-Reisid OÜ+372 744 1666