november, 2021

13novAll DayRakvere Teater "Tavaline ime" (peaosades Ott Lepland ja Saara Pius) ja portselanitehas. Välja müüdud47 € välja müüdud

Event Details

Teatrireis Rakverre, etendus  „Tavaline ime“  13.november  2021

Tartust väljasõit kell 15:15 Turu tn McDonaldsi parklast.

Enne teatrit külastame ühte portselani tööstuse ettevõtet, mis asub  viie tuhande ruutmeetrise pindalaga tootmishoones ja seal on tarbekeraamikat tehtud alates 2000. aastast. Tavalisel päeval tuleb tehasest kolm tuhat kruusi või mõnd muud keraamilist eset.

Tootevalikus on kruusid, potid, kausid, ahjuvormid, pitsakivid … Täieliku nimekirja edastamiseks jääks siinkohal ruumi väheks. Isegi ka keraamilised saunakerised on tootevalikus. Väike osa toodangust müüakse Eestis, kuid üle 90 protsendi sellest rändab üle lahe Soome. Vaatame üle tootmise (laupäeval töölisi ei ole) ja saame teha meelepäraseid oste. Jõulud pole enam kaugel, siit saab palju häid kingiideesid. Kaup on soodsa hinnaga ja väga kvaliteetne. Kaunistusi on mitmeid, looma- ja lillesõpradele jpm. Ühesuguse dekooriga võib endale serviisi komplekteerida.

Teatrisse jõudes aeg väikeseks kohvipausiks.

Etendus „Tavaline ime“ on muusikaline armastuslugu inimeseks olemise imelisest kergusest ja imekspandavast raskusest.

 Elas kord üks võlur. Võlur armus ja abiellus ning temast sai tavaline inimene. See ei kestnud kaua, sest kui sa oled kord võluriks loodud, ei lepi sa kunagi tavalisega. Võlur segas ennast noorte inimeste armuloosse. Kõik läks segi ja sassi. Võlur proovis ja proovis, aga ükski ime ei aidanud. Loomulikult. Ole sa võlur või maag, kui tegemist on inimestega, ei aita võlumised ega trikid.

 Inimesed armuvad – see on nii tavaline. Lähevad tülli – selles pole midagi iseäralikku. Mõned peaaegu et surevad armastuse kätte – täiesti tavaline. Aga vahel harva, kuid siiski mõnikord saavutab tunnete jõud sellise täiuse, et tavaline armastus võib korda saata imesid. See on niihästi tavaline kui ka ebatavaline.

Osades: Saara Pius, Ott Lepland (külalisena), Margus Grosnõi, Ülle Lichtfeldt, Eduard Salmistu,
               Toomas Suuman

Autor Jevgeni Švarts

Töötlus Eili Neuhaus
Lavastaja Eili Neuhaus
Kunstnik Reili Evart
Valguskujundaja Märt Sell
Helilooja ja muusikaline kujundaja Hando Põldmäe

 Kojusõit algab 20 min peale etenduse lõppu.


Reisi hind: bussisõit koos teatripiletiga 47 eurot

Kaasa palume võtta vaktsineerimistõendi (2. vaktsiinist möödas 2 nädalat) või COVID-19 läbipõdemise tõendi (kehtib 6 kuud peale tervenemist)  ja isikut tõendava dokumendi. Mask ka.

Reisikorraldaja: Est – Reisid OÜ   tel 7441666    estreisid@neti.ee

Saada päring siit!
reCAPTCHA is required.

Time

All Day (Saturday)

Location

Rakvere

Rakvere

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga