july, 2019

21jul(jul 21)00:0023(jul 23)00:00Gotland, Visby kruiisal.113€

Event Details

Terve pikk päev, et tutvuda Gotlandiga või Visbyga.

Visby erikruiisi sõidugraafik

Sõidugraafik
14.7., 21.7., 28.7. ja 04.8.2019
Väljumine Tallinnast  Saabumine Visbysse
20.00
Eesti aeg
07.30
Rootsi aeg
Väljumine Visbyst Saabumine Tallinnasse 
20.30
Rootsi aeg
11.45
Eesti aeg

Piletite registreerimine ja laevalepääs suletakse pool tundi enne väljumist ja pääs laeva avatakse kell 19.15.

 

Visby kruiisi hinnakiri reisija kohta
Kajutikategooria Reisijaid kajutis Tavahind Club One’i liikmele
C-kajut 1 224 208
2 144 136
3 136 129
4 118 113
B2-kajut 1 278 257
2 171 161
B-kajut
2 244 226
3 224 208
4 184 172
A-kajut 1 574 523
2 319 294
3 264 244
4 214 199
Perekajut 5 202 189
6 179 168
DeLuxe 1 840 760
2 440 400
Executive Suite 1 1420 1282
2 730 661
* Hind sisaldab erihommikusööki

Hind sisaldab:

  • ühele inimesele kruiisi Tallinn–Visby–Tallinn valitud kajutiklassis
  • kahte hommiku- ja ühte õhtusööki
    Õhtusöögi katte aja ja soovitud restorani kohad soovitame kinnitada broneeringut vormistades.
  • bussitransfeeri sadamast Idavärava (Österport) juurde ja tagasi.
Allahindlus lastele
soodustus ülalmainitud hindadest
Kajutikategooria €/reisija
12-17 a. 6-11 a. 0-5 a.
C – Perekajut -27 -37 -64
DeLuxe – Exec. Suite -18 -23 -40

Visby linnaekskursioon (eesti keeles)  9.00 ja 14.30

Ekskursiooni käigus külastame Almedaleni parki ning jalutame botaanikaaias, kus näeb taimi, mis tavapäraselt siinses kliimavöötmes ei kasva. Linnamüüri kaitsev sein ja saart ümbritsev vesi tekitavad nende jaoks soodsad kasvutingimused. Visby vanalinna ümber on hiliskeskaegset linnamüüri säilinud umbes 3500 meetrit. Ekskursiooni ajal näeme linnamüüri vanimat säilinud vahitorni Kruttornet, mis pärineb 1160. aastast. Lisaks läbime erinevaid linnaväravaid: lääne pool asub Fiskarporten (Kalamehe värav), ida poolt siseneme linna läbi Dalmansi värava, millest lühikese jalutuskäigu kaugusel on vaateplatvorm, kus saab imetleda lummavat vaadet katedraalile ja linnale. Linna põhjapoolse müüri ääres on võimalik näha vallikraavi, kus ei ole kunagi vett sees olnud. Jalutuskäik linnas viib läbi idülliliste ja roosidega ääristatud tänavate, kus näeb mitmeid kirikuvaremeid. Võimalusel külastame keskaegset Santa Maria katedraali. Ekskursiooni jooksul sõidame linnast pisut põhja poole ja külastame kõrgemat paekallast nimega Galgberget (Võllamägi), kust saab nautida kaunist vaadet merele ja linnale. See on osa looduskaitsealast, kus on populaarsed matkarajad ja siiani alles ainukesed Põhja-Euroopa keskaegsete võllaste jäänused.
Ekskursioon kestab umbes 3 tundi, ekskursioon algab ja lõpeb sadamas. Lisaks bussisõidule teeme pikema jalutuskäigu vanalinna munakividega sillutatud tänavatel. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid ja võtta kaasa veepudel. Ekskursioon ei sobi inimestele, kellel on liikumisraskused ja kes ei jõua pikemaid vahemaid tempokalt läbida.

Hind:
Täiskasvanu 18 €
3–16-aastane laps 10 €
0–2-aastane laps tasuta, koht bussis peab olema reserveeritud

Loode-Gotland ja Lummelunda koobas (eesti keeles)  9.00 ja 14.00

Bussiekskursioon viib läbi Gotlandi põllumajandusmaastiku ja metsade, kus lambaid karjatatakse aastaringselt. Esimene peatus on Lummelunda koobaste juures – see on üks Gotlandi populaarsemaid vaatamisväärsusi. Laske ennast üllatada looduse enda kunstiteosel –maagilised saalid, imelised stalaktiidid ja fossiilid. Sõit jätkub väikesesse Krusmynta ürdiaeda, mis asub Brisundi kihelkonnas. Siin saab jalutada ürdiaias ja tutvuda erinevate maitsetaimedega, osta pisikeses aiakauplusest kohalikke tooteid, samuti teed ja suveniire. Väikest teed mööda saab jalutada randa. Pärast sõidame mööda rannikut tagasi linna ja sadama juurde.
Ekskursioon kestab umbes 3 tundi, ekskursioon algab ja lõpeb sadamas. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid ja võtta kaasa veepudel. Koopas on jahe (umbes +8°C). Ekskursioon ei sobi inimestele, kellel on liikumisraskused.

Hind:
Täiskasvanu 40 €
3–16-aastane laps 26 €
0–2-aastane laps tasuta, koht bussis peab olema reserveeritud

Ringreis Visbyst põhja-ida suunal (eesti keeles)  9.30 ja 14.30

Bussiekskursiooni alguses möödume kuulsast Visby linnamüürist, mida on säilinud ligi 3,5 km. Peatume keskaegsel Võllamäel, mis on siiani ainukesed säilinud keskaegsete võllaste jäänused Põhja-Euroopas. Sellelt kõrgeimalt paekaldalt  saab nautida suurepärast vaadet merele ja linnale, Edasi viib ekskursioon Väskinde talupoodi, kus tutvustatakse Gotlandi ökopõllumajanduse arengulugu ja toodangut. Gotlandi lambivabrikus näeme ühe saare väikeettevõtte tegemisi. Tingstädes külastame ühte Gotlandi keskaegset kirikut ja kuuleme lugu ammustest kindlusehitistest vee all. Ekskursioon viib edasi Slitesse, kuhu 1944. aastal maabus tuhandeid eestlasi. Imetleme ka ühte inimtegevuse tagajärjel tekkinud maastikuvormi, mis on huvi pakkunud mitmetele filmitegijatele. Teel tagasi Visbysse külastame Gotlandi kuulsaid raukareid.
Ekskursioon kestab umbes 4 tundi ja algab ning lõpeb sadamas. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda vastavalt ilmale ja võtta kaasa veepudel.

Hind:
Täiskasvanu 39 €
3–16-aastane laps 29 €
0–2-aastane laps tasuta, koht bussis peab olema reserveeritud

Ringreis Visbyst lõuna-kagu suunal (eesti keeles) 9.30 ja 14.30

Alustame oma reisi mööda rannamaanteed lõuna suunas. Imetleme eksootilist rannajoont, sõidame läbi kalurikülast, kus näeme kuidas kunagisi võrgukuure tänapäevaselt kasutatakse. Gotlandil on üle 300 paatkalme, meie näeme mõnesid nendest. Marguse talupoes on näha läbilõiget Gotlandil tegutsevate käsitööliste toodetest ja seal on müügil kuulsad Gotlandi luisud. Võimalik osta kaasa kohalikku toodangut, kohvi ja suveniire. Tee peal külastame ühte sajast Gotlandi keskaegsest kirikust ja ühte killukest Eesti ajalugu Gotlandil, nimelt äsjaavatud mälestuskohta, mis jutustab eestlaste puutepunktidest Gotlandiga. Roma on asula Gotlandi keskel ja on alguse saanud tsistertsiaani mungakloostrist, mis rajati seal 1164. aastal. Praegu on alles ainult kloostri kiriku varemed, mida kasutatakse suveteatrina. Sealt edasi on juba lühike tee tagasi Visbysse.
Ekskursioon kestab umbes 4 tundi ja algab ning lõpeb sadamas. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda vastavalt ilmale ja võtta kaasa veepudel.

Hind:
Täiskasvanu 39 €
3–16-aastane laps 29 €
0–2-aastane laps tasuta, koht bussis peab olema reserveeritud

Visby ja lähiümbruse Panoraam bussiekskursioon (soome või inglise keeles)  10.00

Bussiekskursioonil Visbys ja lähiümbuses sõidame mööda hästi säilinud linnamüürist ja edasi mööda rannikut nautides saare kaunist loodust. Külastame Krusmynta Gårdenit – väikest aromaatset ürdiaeda, kust saab suveniiriks osta kohalikke ürte, teed ja suveniire. Aias on ka restoran ning on võimalik minna mere äärde jalutama. Tagasiteel Visbysse teeme peatuse paekaldapealsel Galgberget (Võllamägi), kust saab nautida vaadet merele ja linnale. See on osa looduskaitsealast, kus on populaarsed matkarajad ja kus on siiani alles ainukesed Põhja-Euroopa keskaegsed võllaste jäänused. Piirkonnas on ammustel aegadel kaevandatud lubjakivi linnamüüri ehitamiseks. Ekskursiooni lõpus suundume tagasi linna poole, kus teeme peatuse botaanikaaias ning Almedaleni pargis, et nautida rohelust ja vaateid keskaegsele Visby linnale. Ekskursioon kestab ligikaudu 3 tundi, ekskursioon algab ja lõpeb sadamas. Võimalik on valida soome või ingliskeelse giidiga ekskursioon, Ekskursioon sobilik ka liikumisraskustega inimestele, ekskursioon toimub bussiga ja tehakse üksnes mõned lühikesed peatused. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda vastavalt ilmale ja võtta kaasa veepudel.

Hind:
Täiskasvanu 28 €
3–16-aastane laps 17 €
0–2-aastane laps tasuta, koht bussis peab olema reserveeritud

Ekskursioon Fårö saarele koos lõunaga (inglise keeles)  9.00

Ringreis viib Visbyst välja põhja pool asuvale Fårö saarele, mis oli Rootsi kuulsa režissööri Ingmar Bergmani kodusaareks ja siin on filmitud mitmed tema tunud filmid. Bussiga sõidetakse praamile ja saarele sõit võtab aega umbes 10 min. Saarel tutvume loodusega ja raukaritega, mis on looduse poolt kujundatud lubjakivi skulptuurid. Enamus saarest on kaitse all ja siin on keelatud kivekaasa korjata ja loodust kahjustada. Külastame saare liivaranda Sudersandi, mis on suvel väga populaarne. Pärast lühikest lõunapausi kohalikus restoranis sõidame 12. sajandist pärit kirikusse, mis on 18. sajandil teinud läbi uuenduskuuri. Peale kirikut suundume tagasi Visbysse. Ekskursioon kestab umbes 6 tundi, algab ning lõpeb sadamas. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, riietuda vastavalt ilmale ja võtta kaasa veepudel.

Hind:
Täiskasvanu 59 €
3–16-aastane laps 36 €
0–2-aastane laps tasuta, koht bussis peab olema reserveeritud

Pipi Pikksuka teemapark koos transfeeriga

Pipi Pikksuka teemapargis Kneippbyn on 50 erinevat atraktsiooni – Segasumma suvila, kus filmiti seriaal, Ameerika mäed, lendav paat, karussell jpm. Suvel toimuvad segasumma suvila hoovil ka etendused (rootsi keeles). Lõbustuspargi osa on mõeldud pigem väikesematele lastele. Veepargi osas on liumäed ja soojendatud veega basseinid, siin leiavad tegevust nii suured kui ka väikesed külastajad. Bussid viivad sadamast otse teemaparki, mis on avatud 10.00–18.00. Reis teemaparki kestab umbes 15 minutit. Tranfeeride kellaajad: Sadam-Kneippbyn 9.30–11.30 ja tagasi Kneippbyn-sadam 14.00–18.00

Bussireisi ja Kneippbyni sissepääsupileti hind: Juulis–augustis 44 €, kuni 2-aastasele tasuta (koht bussis vajalik)

Teadmiseks ekskursiooni tellijale

NB! Ekskursioonide kohtade arv on piiratud. Kui eelmüügist vabaneb kohti ekskursioonidele, siis sellest informeeritakse reisijaid laeval.
– Ekskursioonide müük suletakse 7 päeva enne väljumist kell 23.59
– Ekskursioonid on broneeritavad kõikides meie müügikanalites ja müüdavate ekskursioonide valik on turupõhine.
– Etteostetud pileti voucher tuleb võtta ekskursioonile kaasa ja bussis giidile esitada.
– Venekeelseid ekskursioone sel aastal ei müüda!
– Ekskursioonile minejaid kogunevad bussidele mõeldud parklas bussidele oma ekskursiooni bussi juures. Palume õigeaegselt kohal olla, bussid ootavad täpse ajani ning ekskursioon algab parklast. Pealelõunased ekskursioonid algavad samuti sadamast ja linnast saab sadamasse tagasi transfeerbussiga.
– Meie reisijate käsutuses on kuni 48-kohalised ekskursioonibussid

 

Saada päring siit!
reCAPTCHA is required.

 

 

Time

21 (Sunday) 00:00 - 23 (Tuesday) 00:00

Location

Visby

Visby

Organizer

Est-Reisid OÜ+372 744 1666

VisbyVisby