january, 2019

26janAll DayMuusikali ONCE - esietendus36 eurot ooteleht

Event Details

Teatrireis Ugalasse, muusikali ONCE esietendusele 26.01.2019

Tartust väljasõit kell 14:30 Turu tn. Mc Donalds’i parklast. Soovijatele korraldatakse enne etendust ekskursioon lava taha (lisatasu, min. 20 osavõtjat ja osavõtusoovist teatada reisi tellides), teised veedavad selle aja kohvikus. Kell 17:00 algab etendus ja 30 min peale etenduse lõppu kojusõit.


Näidendi autor
Enda Walsh
Muusika ja laulusõnad Glen Hansard ja Markéta Irglová
Tõlkijad Liis Aedmaa ja Laura Kalle
Laulusõnad tõlkinud Andres Noormets
Lavastaja Taago Tubin
Muusikajuht Peeter Konovalov
Bändijuht Andre Maaker
Kunstnik Liisa Soolepp
Liikumisjuht Raido Mägi
Valguskunstnikud Villu Konrad ja Laura Maria Mäits

Mängivad Priit Võigemast (külalisena), Laura Kalle, Tarvo Vridolin, Jaanus Mehikas (külalisena), Maarja Mitt (külalisena), Sänni Noormets (külalisena), Margus Vaher, Terje Pennie, Mihkel Kuusk (TÜ VKA), Karl Kena, Martin Mill, Andre Maaker (külalisena)

John Carney mängufilmil põhinev muusikal “Once” (“Ükskord”) on isemoodi lugu üksindusest, kirest ja lootustest. Samuti muusika rollist meie elus.
“Ma kirjutasin need laulud ükskord ühele teisele tüdrukule. Aga kui ma laulan, siis ma mõtlen, et see on meile.” (“Once”)
Iirlasest hobimuusik, kes on pettunud armastuses ja hüljanud oma unistused, kohtub Dublini tänaval juhuslikult noore tšehhi neiuga. Ühine kirg muusika vastu lähendab neid teineteisele ja sõprusest areneb midagi enamat. Süttivad lootused, muusika saab uue hingamise, kuid puhkev armastuslugu seab nad keeruliste valikute ette.
Loo lavaversiooni muudab eriliseks, et näitetrupp toimib ühtlasi ka bändina ja kogu muusika luuakse elavas ettekandes. Muusikali libreto autoriks on tuntud iiri näitekirjanik Enda Walsh, muusika ja laulusõnad on loonud filmis peaosi mänginud Glen Hansard ja Markéta Irglová.
Ugalas toob muusikali lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

“Once” esietendus muusikalina 2011. aastal Off-Broadwayl ja on pälvinud terve rea mainekaid auhindu, sealhulgas kaheksa Tony Awardi.  

Muusikali “Once” litsents kuulub Music Theatre International (Europe) Ltd.

Reisi hind  36 eurot (teatripilet + bussisõit)
Lisatasu eest: ekskursioon teatri lava taha 2€ (tellida ja tasuda koos reisiga)

Reisikorraldaja: Est – Reisid OÜ  Raatuse 20, Tartu tel. 7441666 estreisid@neti.ee
                                                   Lossi 13, Põltsamaa tel. 55512921

Saada päring siit!
reCAPTCHA is required.

Time

All Day (Saturday)

Organizer

Est-Reisid OÜ+372 744 1666