june, 2016

17junAll Day19Peterburg – Kroonlinn – Peterhof – Merevaigutuba (väljumisega Tartust)165.-

Event Details

17. – 19.06.2016.

Väljasõit Tartust varahommikul kell 05.00 Turu tn. McDonalds’i parklast.
1.-2.päev.  
St.Peterburg’i jõudes kohtume kohaliku giidiga ja alustame eestikeelset linnaekskursiooni. Külastame Kaasani kirikut, Peeter – Pauli kindlust (pääse, rbl), Jaani kirikut (pääse, rbl), Mosaiigikirikut (Spas na kravi, pääse rbl), Peterburis elanud kuulsate eestlastega seotud kohti jpm. Teeme laevasõidu arvukatel kanalitel (laev tellitud grupile, rbl).
Teeme väljasõidu Tsarskoe Selosse, kus külastame endist vene imperaatorite linnalähedast residentsi. See on ette tellitud. Särav  näide  arhitektuuri ja aia-pargi kujundusest  18. -19. saj. Kolmes pargis 600 hektaril on üle100 arhitektuuri-mälestusmärgi. Jalutame pargis ja külastame Katariina paleed – väljapanekutes esindatud oma ajastu mööbel, käsitöö, maalikunst, unikaalsed portselanist, merevaigust asjad ja relvad. Kokku üle 20 tuhande eksponaadi, s.h. ka Katariina suur kleitide kollektsioon.  Avatud on ka kuulus Merevaigutuba (pääse, rbl).
Lossi kõrval asub Keiserlik Põllumajanduslik lütseum, elitaarne õppeasutus, kus said hariduse ainult aadlike lapsed.
Pargis asub ka Aleksandri palee – viimase imperaatori suveresidents. 12 palee saali ainulaadses väljapanekus on graafika, maalikust, käsitöö, samuti kostüümid ja isiklikud asjad, mis on kuulunud seal elanud isikutele. Praegu suletud rekonstrueerimistöödeks.   Kahe päeva sisse mahub 1 hommikusöök, samuti natuke vaba aega (söömiseks, poodlemiseks). Ööbime 2 ööd samas hotellis.
3.päev.
Peale hommikusööki lahkume asjadega hotellist ja võtame suuna Kroonlinna poole. Seal vaatame maja, kus L.Koidula elas, Kroonlinna 0, Merekirik jm. Peterhoffi sõites, läbime Oranienbaumi ja sõidame mööda Menšikovi paleest. Meie tee ei vii mööda Konstantini lossist, kuhu peale restaureerimist on end sisse seadnud Venemaa presidendi mereresidents. Teeme grupiga ekskursiooni Peterhofi  alumises lossipargis (pargipilet, rbl), mis koosneb erinevatest parkidest, enam kui kahekümnest paleest ja paviljonist (igal oma hind, meie ei külasta) ning sadadest purskkaevudest. Ülemist pargiosa võib igaüks ise külastada. Pargi ääres asuvad mitmed söögi- ja suveniiride müügikohad, kus võite ära kulutada viimased allesjäänud rublad.
Kell 14.00 hakkame tagasi sõitma ja õhtuks oleme kodus.

Külastatavate kohtade järjekord võib muutuda olenevalt kohalikest oludest.

Hind (2015):    a’ 165 €

Hinnas sees: bussisõit, kohaliku giidiga eestikeelsed  ekskursioonid,  majutus hotellis Laadoga*** 2 ööd (mug. 2-3 k. toad), reisisaatja teenus, 2 hommikusööki

Hinnale lisandub: viisa 62,00 eurot  (2015.a.)
tervisekindlustus
3 € (kuni 65.a.), 4€ (65-70a.), 5,50€ (+70)
pääsmed (õpilased 1800 rbl/täiskasvanud 3000 rbl, mai 2016.a. kurss 1€=74 rbl)

Reis võib kallineda, kui oluliselt valuutakursid muutuvad.

Kui grupis on õpilasi/üliõpilasi, peab kaasas olema sooduspääsmete lunastamiseks õpilaspilet.

Reisile registreeruda aegsasti, dokumentide üleandmise viimane tähtaeg on 4 nädalat enne reisi.

Viisa vormistamiseks on vaja passi ja 1 pilti (3,5 x 4,5 cm, mitte läikivad, hele taust ja mitte vanem kui 6 kuud). Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu ja seal peab olema 2 kõrvutist vaba lehte viisa jaoks.  Hiljem lisandub kiirviisa tasu.

Reisikorraldaja: Est – Reisid OÜ

Raatuse 20 Tartu, tel. 7441666, estreisid@neti.ee

Reisitingimused www.estreisid.ee

Saatke palun oma tellimus alloleva vormi kaudu:

[contact-form-7 id=”1435″ title=”Kontaktivorm 1″]

Time

june 17 (Friday) - 19 (Sunday)

Location

St. Peterburg

St. Peterburg

Organizer

Est-Reisid OÜ+372 744 1666