june, 2018

17jun06:0023:00Saksamaa - hobused, lossid, pargidal. 356€

Event Details

Saksamaa – hobused, pargid ja lossid             28.6. – 3.7.2018

1.päev. Tartust väljasõit kell 6.00  Turu tn.  McDonalds’i parklast. Baltimaad, Leedus söögipeatus. Ööbime Poolas hotellis.

2.päev. Hommikusöök. Poola. Saksamaa. Magdeburg.  Võimalusel vaatame linnas pisut ringi. Ei jää nägemata Austria kunstniku ja  arhitekti Friedensreich Hundertwasser’i iseloomulik maja ja ei saa üle ega ümber Magdeburgi uhkusest ja rõõmust: St. Mauritiuse ja St. Katharine’i katedraalist.  See katedraal on keiser Otto I viimane puhkepaik.  Suurepärased tornid on kaugelt nähtavad. Skulptuuride ja nikerdustega katedraal  oli  esimene gooti katedraal Saksamaal, mis kehastab omadusi, millega linn ja selle inimesed on tuntud – uhkust, jõukust ja jõudu. Ööbime hotellis.

3.päev. Hommikusöök. Bückeburgi lossi külastus  ja barokkajastu ratsutamiskooli 45 min. ratsashow esitlus. Ette rääkima ei hakka, oma silm on kuningas. Loss on eravaldus, praegu elavad siin prints Aleksander Schaumburg-Lippe ja noorhärra Donatus Schaumburg-Lippe perega. Veel mõned aastad tagasi ei olnud loss nii avatud külalistele, kui praegu. Ööbime Kasselis. Üks omapärane linn. Muljetavaldav Wilhelmshöne Park oma veekaskaadide, treppide, koskedega. Vendade Grimmide tegevuspaik.

4.päev. Hommikusöök. Fulda – Fasanerie palee. See barokkloss Fuldas, Hessenis, ehitati ajavahemikus 1708 kuni 1714. Sees võivad külalised imetleda Fulda portselani manufaktuurist pärinevat kogu ja 19. sajandist pärinevaid ruume. Torn pakub sensuaalseid vaateid Fuldale ja Rhoni mägedele. Fulda on kaunite parkide ja aedade linn. Külastame neist mõnda ja naudime ilusat suvepäeva looduses. Öö Saksa-Poola piiril, Görlitzis hotellis.

5.päev. Hommikusöök. Sõidame mööda Poolamaad ja teeme peatuse Wroclaw (hääldusega „Vrohts-wahv“) vanalinnas. Linn ise on suuruselt neljas linn Poolas ja riigi lääneosa suurim piirkond. Kunagi domineerisid seal sakslased ja seal on siiani palju germaani kirikuid. Linnas toimusid pärast mitmeid raskeid üleujutusi üheksakümnendatel ulatuslikud renoveerimistööd. Praegu on vanalinn tagasi elule toodud ja seda peetakse üheks Poola kaunimaks linnapiirkonnaks. Varem aga oli see osa Boheemiast, Austria Impeeriumist, Preisimaast ja Saksamaast. Kõik need perioodid on andnud oma arhitektuuri-stiilid, mille tulemuseks on hoonete arhitektuuri unikaalne kooslus ja mitmed populaarsed turismiobjektid.  On olemas gnoomirada. Need väikesed, muhedad mehikesed on end ärapeitnud vanalinna ja päris põnev on neid otsida. Leiab ka. Mõned ütlevad, et Wroclaw on Krakowi moodi, mõned jälle vastupidi. Mine sa võta kinni, tuleb ise üle vaadata. Poolamaa ja ööbima jääme teisele poole Warssavit.

6.päev. Hommikusöök. Jätkub sõit kodupoole. Leedus söögipeatus. Hilisõhtuks jõuame koju.

Seljataga üks huvitav ja mitmekesine reis.

Reisi hind: 356 eurot kuni 20.02.2018
                    369 eurot al. 21.2.2018
Hind kehtib grupile vähemalt 30 reisijat.

Hinnas sees:  bussisõit, teepealne reisisaatja teenus, majutus 2 – 3 k. mugavustega tubades   
                        majutusjärgsete  hommikusöökidega

Lisatasu eest: pääsmed (hinnad täpsustamisel),
                      med.kindlustus 70 000 € kattega 7-18.a. -8€, 19 – 64.a. – 7,80€, 65 – 70 .a. 12€, 71 – 79.a. – 16€
                      soovi korral reisitõrge (hind küsimisel)

Reisitingimused www.estreisid.ee

Reisikorraldaja:  Est – Reisid OÜ   Raatuse 20 Tartu  tel. 7441666 estreisid@neti.ee
                                                            Lossi 13 Põltsamaa tel. 55512921 poltsamaa.estreisid@neti.ee

Saada päring siit!
reCAPTCHA is required.

Time

(Sunday) 06:00 - 23:00

Location

Bückeburg, Germany

Bückeburg

Organizer

Est-Reisid OÜ+372 744 1666