august, 2021

15augAll DaySuvelavastus ERAMAA Pootsi veinimõisas (Andrus Vaarik, Tanja, Pääru Oja jt)59€ 3 vaba kohta

Event Details

Suvelavastus ERAMAA Pärnumaal, Pootsi veinimõisas 15. augustil, 2021

NB! Tartust väljasõit kell 12.00 Turu tn McDonaldsi parklast. 

Kaasa palume võtta vaktsineerimistõendi (2. vaktsiinist möödas 2 nädalat); COVID-19 läbipõdemise tõendi või negatiivse PCR testi, mis ei ole vanem, kui 72h.
Kohapeal kiirtesti tegemise võimalus 10€.

Pärnus veedame u 2h. Käime Ammende villas ekskursioonil (kohapeal 5€). Kui maja seinad oskaksid rääkida, kuuleksime vist igasuguseid lugusid. Nähtud on nii uhkeid pidusid kui arveteklaarimisi, kuulsaid ja vähem kuulsaid inimesi. On ju villa ehitatud enam kui 115 aastat tagasi ja nende aastate jooksul on olnud omajagu sündmusi. Alustuseks pakutakse klaasike kihisevat.

Etendus algab kell 19.00 ja meie jõuame u 1,5 h varem, sest kel soovi, saab einestada Kalakuningate pakutavat (angerjasupp, kohapraad jpm maitsvat) ja niisama ringi vaadata või testi teha.

HINGEMAA on hingeminev komöödia neljast inimesest, kes kogunevad igal aastal ISA (Andrus Vaarik) juurde sauna sünnipäeva pidama. Reeglid on lihtsad: ISA kütab sauna ja hoolitseb sakuska ning joogipoolise eest, sõbrad hoolitsevad naeru, nalja ja laulu eest. Tullakse koos, minnakse ka koos. Kedagi maha ei jäeta. Kuid saunas hõõguvad peale kerisele lisatavate puude ka valusad omavahelised rääkimata jätmised ja lõpuks konkreetset vastust nõudvad küsimused. MIKS tullakse? MIDA räägitakse? MILLAL minnakse? Vastused ja ootamatu lõpplahendus tulevad vaatajani läbi nalja, laulu ja pisarate. Eesti tippnäitlejate lustimine ja Valter Soosalu kirjutatud originaalmuusika esitamine mõisa suure tiigi peale ehitatud reaalselt töötavas saunas on  midagi, mida lihtsalt peab nägema ja nende esituses kuulma. Kõike seda kannab ja toetab Eesti teatri helikuninga Ardo Ran Varrese poolt kujundatud helimaastik.

Etendust saadavad Romantiline Rannatee ja värske suitsukala, kohalikud suupisted, hõrgutised ja Pootsi mõisa käsitööveinid (ka kaasaostmiseks) ning te saategi koosluse, millest te ei taha mitte mingil juhul ilma jääda.

Etendused toimuvad Pootsi mõisa suurele tiigile ja selle kaldale spetsiaalselt ehitatud mängupaigas.

 Esietendus Pootsi veinimõisas 8.juulil, 2021.

Lavastaja soovitus: vanusele 12+
Kestus 2 h 20 min, üks vaheaeg

 OSADES: Andrus Vaarik, Tanja Mihhailova-Saar, Pääru Oja, Juss Haasma, Nikolai Bentsler

Autor: Hannes Võrno
Lavastaja: Anti Reinthal 

Kunstnik: Riina Degtjarenko
Laulude autor: Valter Soosalu

Helikujundus: Ardo Ran Varres

Reisi hind koos etenduse piletiga 59 eurot kehtib seni, kuni pileteid jätkub

Reisi korraldab: OÜ Est – Reisid, tel. 7441666  estreisid@neti.ee

Saada päring siit!

Time

All Day (Sunday)

Organizer

Est-Reisid OÜ+372 744 1666

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga