july, 2016

17julAll Day19Tallinki Gotlandi-Visby kruiis (grupireis, väljumisega Tartust)väljamüüdud

Event Details

Gotlandi – Visby kruiis – roosidelinn ja saare põhjaosa

17. – 19.juulil, 2016 grupireis

Sellelgi suvel on kõigil võimalus võtta osa Tallinki korraldatud populaarsest erikruiisist Visbysse. Kruiisilaev Baltic Queen viib hingematvalt kauni loodusega muinasjutulisele Gotlandi (Ojamaa) saarele, mis sobib puhkuseks kogu perele. Nii laeval kui ka Visbys jagub huvitavat tegemist tervele perele.
17.juuli. Tartu bussijaamast sõidame kella 18:00 (kohal olla 15 min. varem) LuxExpressiga Tallinna (pilet lisatasu eest).
D-terminalist väljub laev kell 22:00 (meie peame kohal olema hiljemalt 21:00). Kui keegi sõidab ise Tallinna, siis temaga kohtume Tallinki kassade juures.Grupisaatja jagab laevakaardid välja ja siis suundume laeva. Majutus B2 või B4 kajutis, vastavalt eelnevale valikule. Kajutid on meie käsutuses terve reisi vältel.Meid sõidutab äsja värske ilme saanud Baltic Queen.
• Veelgi paremad ostuvõimalused: laeval on mitmed äsja avatud pidevalt uueneva kaubavalikuga poed • Laeval jätkub väärtuslikku ajaviidet igale eale ja maitsele • Lõõgastuda saab basseiniga saunakompleksis ning Hera Salongis (lisatasu eest) • Laeva ahtris paikneb läbi kahe korruse sõubaar, kus astuvad igal õhtul üles erinevad artistid. UUS! Iskelmä Baari. Laeva vöörisoas paiknev Iskelmä Baari pakub läbilõiget parimatest disko kuldajastu hittidest kuni tänapäeva popmuusikani välja. Manhattan Piano Bar. Selles elegantses baaris lahutavad sinu meelt pianist ja laulja, kelle repertuaar ulatub klassikalisest kokteilimuusikast tänapäevaste pophittideni. Tule ja tunne elust mõnu nagu seda tehti Sinatra-aegadel! Sea Pub. Hubases pubis saad lisaks mõnusale atmosfäärile nautida trubaduuri esituses akustilisi versioone rock- ja popmuusika hittidest. STARLIGHT PALACE. Läbi kahe korruse ulatuv sõubaar muutub igal õhtul kabareeteatriks, kus erinevad trupid esitavad säravaid programme. Igal õhtul on laval ansambel, kel esitab parimat rahvusvahelist tantsumuusi-kat. Pange tantsukingad valmis ja olge pärast õhtusööki kohal!
18.juuli. Hommikusöök. Kell 10:30 randub laev Visby sadamas ja kell 11:30 algab ringreis Ojamaa Põhjaossa (kohaliku giidiga, eesti keeles). Külastame Lickershamni keskaegset kirikut ja võluvat kalurilinna. Seejärel vaatame üle Ojamaa tuntuima raukari Jungfrun ehk Neitsi. Järgmine peatus on Krusmynta Gården – aromaatne ürdiaed, kus saab suveniiriks osta kohalikke ürte ja teed. Aias on ka restoran. Ringreis kestab ligikaudu 4 tundi. Ekskursioonilt tulles peatus enne sadamat Almeldaleni pargi juures. Sealt on väga vähe maad minna Visby vanalinna. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid, sest Visby vanalinnas on munakivisillutisega tänavad. Külastada Almedaleni parki, botaanikaaeda ja ilusat keskaegset Sankta Maria katedraali ning nautida roosidetänavat. Kes soovib ise minna või üheskoos.
Kell 19:15 on laevas õhtusöök. Laev väljub kell 21:00 (pääs laeva suletakse 30 min. varem). Õhtused meelelahutused laevas.
19.juuli. Hommikusöök. Laev saabub Tallinna sadamasse 11:45. Kell 12:45 väljub SuperBuss D-terminalist Tartusse. Kellaaeg ja hind täpsustamisel.

Reisi hind: koht B2 (2 in) kajutis a’ 259€/täisk
koht B4 (4 in) kajutis a’ 210€/täisk, laps 6-17.a. 198€

Lisatasu eest: bussipiletid Tartu-Tallinn-Tartu ja vajadusel Tallinnas

Hind sisaldab ühele inimesele reisisaatja teenust, kruiisi Tallinn–Visby–Tallinn valitud kajutiklassis, kahte hommiku- ja ühte õhtusööki 19:15 ning Põhja-Gotlandi ekskursiooni kohaliku giidiga.

Reisi tellimine:
EST – Reisid Raatuse 20 Tartu tel. 7441666 estreisid@neti.ee
Lossi 13 Põltsamaa tel. 55512921 poltsamaa.estreisid@neti.ee

Saatke palun oma tellimus alloleva vormi kaudu:

[contact-form-7 id=”1435″ title=”Kontaktivorm 1″]

Time

july 17 (Sunday) - 19 (Tuesday)

Location

Visby

Visby

Organizer

Est-Reisid OÜ+372 744 1666

VisbyVisby