february, 2018

17febAll DayTeatriretk Viljandi Ugalasseal.25€ ooteleht

Event Details

                                         MÄNG ON ALANUD              17.02.2018

Tartust väljasõit kell 14:00 Turu tn. McDonalds’i parklast.  Väljasõidu kellaaeg on muutunud varajasemaks!
Viljandi  Ugala teatri suures saalis etendub krimikomöödia „Mäng on alanud“ kell 17:00.

Etendus on kahes vaatuses ning kestab 2 tundi ja 20 minutit. Esietendus: 15. aprill 2016
30 min. peale etenduse lõppu kojusõit.

Ugala teater on üks Eesti vanemaid kutselisi draamateatreid, mis loodi 1920. aastal. Ugala mängukava pakub väga eriilmelist repertuaari alates lastelugudest ja muusikalavastustest kuni maailmaklassika ja kaasaegse maailmadramaturgiani.

Septembrist 2015 kuni veebruarini 2017, mil Vaksali tänava teatrimaja läbis uuenduskuuri, tegutses Ugala teater Viljandi linnaserva endisesse puidutööstusesse rajatud UBBs ehk Ugala black boxis.
 Alates 18. märtsist 2017 tegutseb teater täielikult renoveeritud ajaloolises teatrihoones, kus lisaks 540-kohalisele suurele saalile antakse etendusi ka moodsas black box tüüpi väikeses saalis.

Tõlkijad: Tanel ja Pirjo Jonas
Lavastaja: Tanel Jonas (Vanemuine)
Kunstnik: Kristina Lõuk
Muusikaline kujundus: Peeter Konovalov
Valguskunstnik: Mari-Riin Villemsoo (TÜ VKA)

Osades:  Aarne Soro, Luule Komissarov, Triinu Meriste, Tanel Ingi, Martin Mill,
                Adeele Sepp, Kata-Riina Luide ja Vilma Luik

Olgem ausad – kui peaosalist etenduse ajal publiku hulgast tulistatakse, on see pehmelt öeldes ebatavaline. Veelgi ebatavalisem on, kui see näitleja arvab, et tema ongi Sherlock Holmes, ja otsustab kuriteo ise lahendada. Ta kutsub võimalikud kahtlusalused pühadeks enda maahäärberisse ning justkui tellimise peale saabub kohe ka lumetorm, mis kogu kireva seltskonna tsivilisatsioonist ära lõikab. Nagu arvata võib, pole siis esimene laipki enam kaugel.
Roger Moore, John Cleese, Vassili Livanov, Robert Downey Jr., Benedict Cumberbatch – kõik nad on kehastanud Sherlock Holmesi. Nüüd on käes Aarne Soro kord.
Ken Ludwigi verine krimikomöödia “Mäng on alanud” põhineb ameerika esinäitleja William Gillette’i kireval elukäigul. Gillette kirjutas koostöös Arthur Conan Doyle’iga näidendi “Sherlock Holmes” ning mängis selles nimiosalist rohkem kui kolmkümmend aastat, andes ühtekokku 1300 etendust.
Ken Ludwig on rahvusvaheliselt tunnustatud näitekirjanik, keda on korduvalt pärjatud Briti hinnatuima teatripreemia Laurence Olivier’ auhinnaga. Tema näidend “Mäng on alanud” võitis 2012. aastal Edgar Allan Poe nimelise parima kriminäidendi preemia.
“Mäng on alanud” on hoogne, ootamatute pöörete ja värvikate karakteritega kriminaalne komöödia. Eriti teravad elamused on garanteeritud teatrikriitikutele.

Meil õnnestus tellida teatrimaja ekskursioon. Ugala teatrimaja on täis avastamisväärset ajalugu, arhitektuurilisi leide ning salapäraseid lavataguseid nurki.
Kell 15:30 pakume ringkäiku enne etendust, et tutvuda 40 – 45 minutilise ekskursiooni käigus teatrimajaga giidi juhtimisel 2’s grupis.

Reisi hind: 25 eurot kehtib seni, kuni pileteid jätkub kuid mitte kauem, kui 19.01.2018

Hinnas sees: bussisõit ja teatripilet 
Lisatasu eest: ekskursioon teatri “telgitagustes” 2€ tasuda koos reisiga

Reisikorraldaja:  Est – Reisid  Raatuse 20 , Tartu  tel. 7441666    estreisid@neti.ee
                                                              
www.estreisid.ee

Saada päring siit!
reCAPTCHA is required.

Time

All Day (Saturday)

Location

Viljandi

Viljandi

Organizer

Est-Reisid OÜ+372 744 1666